Tempdrop – Pozwala na obserwowanie Twojej płodności i zaplanowanie rodziny.

Planowanie rodziny to poważne wyzwanie dla par myślących o potomstwie. To dlatego, że każda z kobiet ma swój indywidualny cykl menstruacyjny. Żeby prawidłowo wyznaczyć fazę płodną i niepłodną, konieczna jest ciągła obserwacja temperatury, śluzu oraz szyjki macicy. Kobiety chcąc zaplanować wszystko jak najlepiej szukają często wskazówek na forach w Internecie. Można znaleźć tam wiele porad dotyczących naturalnego planowania rodziny i opisów sprawdzonych naukowych metod. Należą do nich między innymi metoda Rotzera, LMM, angielska, polska, czy model Creighton.

Można jednak pójść o krok dalej i zamiast z dotychczasowych metod, skorzystać z aplikacji Tempdrop, która w ostatnim czasie wśród kobiet budzi coraz większe zainteresowanie. Co to takiego? Jest to inteligentny termometr specjalnie zaprojektowany do zbierania danych na temat temperatury ciała. Następnie wszystkie dane analizowane są przez algorytm, a wyniki można odczytać na telefonie.

  1. Kontroluj temperaturę z Tempdrop – łatwo dokonasz pomiaru temperatury
  2. Najbardziej zaawansowany monitor cyklu – wyznacz swoje dni płodne

1. Kontroluj temperaturę z Tempdrop – łatwo dokonasz pomiaru temperatury

Jeżeli chodzi o naturalne planowanie rodziny, można powiedzieć, że Tempdrop to pewnego rodzaju rewolucja. Dla kobiet chcących dokonywać pomiaru temperatury ciała jest to z pewnością spore ułatwienie. Nie trzeba już używać klasycznego termometru i skrupulatnie zapisywać odczytów. Za wszystko odpowiada teraz termometr elektroniczny.

Żeby dokonać pomiaru temperatury, należy założyć opaskę, którą umieszcza się pod pachą. Następnie urządzenie zbiera informacje dotyczące ruchu w czasie snu oraz temperatury ciała. Zebrane dane są analizowane i synchronizowane z aplikacją Tempdrop, a wyniki możesz odczytać na swoim smartfonie już następnego dnia.

2. Najbardziej zaawansowany monitor cyklu – wyznacz swoje dni płodne

Korzystając z rozwiązania, które proponują kobietom producenci Tempdrop, przekształcisz swój smartfon w zaawansowany komputer cyklu. Może to wiele ułatwić w naturalnym planowaniu rodziny. Aplikacja, dzięki zastosowaniu najnowszej technologi pozwala na dokładne rozpoznanie cyklu owulacyjnego. Oznacza to, że możesz raz na zawsze zrezygnować z wszelkich środków chemicznych, które do tej pory używane były do kontrolowania płodności.

Taka innowacja sporo zmienia w dotychczasowej obserwacji płodności i może znacząco wpłynąć na komfort naturalnego planowania rodziny wśród Polaków.