Dlaczego warto wykonać przeszczep włosów w Turcji?

Przeszczep włosów to najskuteczniejsza metoda walki z łysieniem. Zabieg przeszczepu włosów przynosi natychmiastowe efekty. Pacjent zyskuje upragnioną fryzurę, a ponadto odzyskuje pewność siebie. Trzeba bowiem pamiętać, że łysienie negatywnie wpływa nie tylko na wygląd, ale także na psychikę. Rozwiązaniem problemu jest właśnie przeszczep włosów. W poniższym artykule opowiemy, dlaczego warto wykonać przeszczep włosów w Turcji.

Przeszczep włosów w Turcji – jaką klinikę wybrać?

Turcja to kraj, w którym pracują renomowani specjaliści w dziedzinie przeszczepu włosów. Jest wiele klinik, które oferują taki zabieg. Niemniej warto wybrać placówkę, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem i licznymi przeprowadzonymi zabiegami. Dobrym wyborem jest przeszczep włosów z Jack Strong Hair.

Zlokalizowana w luksusowej dzielnicy Stambułu Şişli klinika zapewnia pacjentom najwyższy poziom komfortu. Wykwalifikowany personel pozostaje do dyspozycji pacjentów, natomiast sam zabieg jest przeprowadzany przez lekarza. W klinice stosuje się wyłącznie najnowsze techniki przeszczepiania włosów. Warto nadmienić, że przeszczepić można nie tylko włosy, ale również brodę.

Przeszczep włosów – 3 dni w bajecznym Stambule, cały rok opieki po zabiegu

Tak naprawdę nie musisz się o nic martwić. Masz zapewniony transfer z lotniska do kliniki, a także rezerwację w luksusowym hotelu (możesz wybrać z kilku dostępnych hoteli, z którymi współpracuje klinika). Możliwe jest także wsparcie podczas zakupu biletów lotniczych.

Każdy pacjent ma przydzielonego opiekuna, który odpowiada na wszystkie pytania i mu towarzyszy. Nie trzeba znać żadnego języka obcego; opiekunowie są polskojęzyczni.

Drugiego dnia pobytu odbywa się zabieg. W przerwie zabiegu pacjent ma zapewniony obiad w klinice. Trzeciego dnia pacjent przechodzi kontrolę po zabiegu, a także otrzymuje odpowiedni zestaw kosmetyków. Co istotne – klinika jest w kontakcie z pacjentem przez cały rok po zabiegu.

Zabieg przeszczepu włosów w Turcji – metody

Wspominaliśmy o nowoczesnych metodach przeszczepu włosów. Warto omówić poszczególne z nich, abyś wiedział, na czym to wszystko polega i czego możesz się spodziewać.

  • Metoda FUE (Follicular Unit Extraction) – jest to najnowsza metoda transplantacji włosów. Co istotne, nie wymaga wykonywania nacięć i nie pozostawia blizn. Zabieg jest mało inwazyjny i pozwala na szybką regenerację, wymaga jednak ogolenia głowy. Na czym dokładnie polega? Otóż mieszki włosowe są pobierane pojedynczo z miejsc dawczych (tył i boki głowy), a następnie wszczepiane w miejsca biorcze (obszary dotknięte łysieniem). Zabieg jest bezbolesny, ponieważ wykonuje się go ze znieczuleniem miejscowym.
  • Metoda DHI (Direct Hair Implantation) – za pomocą specjalnego medycznego pióra przenosi się mieszki włosowe pod skórę głowy. Warto wspomnieć, że zabieg nie wymaga golenia głowy. Jest polecany szczególnie kobietom, ale także mężczyznom, którzy z jakichś powodów nie mogą całkowicie ogolić głowy.

Przeszczep włosów metodą fue oraz dhi to obecnie najnowocześniejsze techniki transplantacji. O wyborze konkretnej metody decyduje lekarz, biorąc oczywiście pod uwagę potrzeby pacjenta.